Zmiana terminu Rozpoczęcia sezonu 2021

Witajcie

Czekaliśmy z tą informacją do ostatniej chwili ale nie możemy Was trzymać dalej w niepewności.

Jak wiecie (lub nie) w Częstochowie w ostatnich tygodniach miały miejsce duże niezależne od nas wydarzenia motoryzacyjne, na których nie wszystko odbywało się tak jako powinno. W związku z tym oraz fatalnymi prognozami pogody na nadchodzący weekend zapadła decyzja o przełożeniu Rozpoczęcia Sezonu 2021. Pragniemy Państwa uspokoić, że nie odwołujemy wydarzenia, formularz zgłoszenia jest aktywny a lista cały czas się powiększa! Chcemy aby rajd był kompletny, miał oficjalny start/metę, próby OTJ czy SZ. Nie był tylko suchym przejazdem trasy… nie ten klimat. Pamiętajcie, że nasz rajd oficjalnie jest rundą MŚPZ i startując w rajdach w ramach cyklu możecie zostać Mistrzami Śląska !

Termin chcemy ustalić wspólnie z Wami, uruchomiona zostanie ankieta z proponowanymi terminami i wybierzemy najodpowiedniejszy.

Rozpoczęcie Sezonu 2021 przygotowaliśmy jako rajd kompletnie bezkontaktowy. Co to znaczy ?

Otóż wprowadziliśmy wspólnie z RB Reader elektroniczny itinerer, samoobsługowe punkty NFC (sędzia jest na punkcie i wszystko obserwuje 😀 ) i pytania na które odpowiadacie online. Pozwala nam to na przeprowadzenie rajdu nawet wtedy gdy jesteście cały czas w swoich pojazdach.

Oczywiście ma to wady w postaci braku odprawy na żywo czy wręczania nagród. Ten problem po części rozwiązaliśmy – odprawę możemy przeprowadzić w formie transmisji FM, którą słyszycie w radiach swoich pojazdów. Z nagrodami mamy delikatny problem, testy teleportacji nie wypadły zadowalająco więc zrezygnowaliśmy z tej technologii. Rozważamy wręczanie nagród w popularnym dyskoncie lub wysyłkę pocztą 😉

Teraz najważniejsze – mamy dla Was prezent w zamian za zmianę terminu.

W dniach 17 i 18 kwietnia 2021 damy Wam możliwość przejechania rajdu “nagrody”! Przygotowaliśmy dla Was trasę rajdu na której możecie sprawdzić nasz system, nauczyć się jego obsługi i przypomnieć sobie “jak to jest na trasie” 😉

Jak to ugryźć  ?

Bardzo prosto – potrzebny będzie Wam tylko telefon i dostęp do internetu. Pobieracie na swój telefon aplikację RB Reader, wchodzicie na naszą stronę https://czestochowskiruchklasykow.pl i zakładacie konto w zakładce “rejestracja”. W sobotę rano zostanie udostępniona trasa rajdu “nagrody”, oraz na naszej stronie WWW zostanie udostępniony formularz gdzie będziecie mogli udzielać odpowiedzi. Trasę możecie przejechać dowolnym autem o dowolnej godzinie !

Z dodatkowych ułatwień –  w RB Reader nie musicie mieć dodatkowego drogomierza np. GPS Trip lub haldy. Drogomierz macie wbudowany w itinerer.

Pozwoli to wdrożyć się Wam w “nową” rajdową książkę 🙂

Takie info na dziś. W najbliższych dniach uruchamiamy ankietę a w między czasie będziemy uzupełniali informacje odnośnie rajdu “nagrody”.

Na naszej stronie od jutra dostępna będzie również lista startowa Rozpoczęcia Sezonu 2021

Pozdrawiają

Jarek Jasiek Piotr